• XP DEUS pilnas komplektas su 22cm superaukštadažne rite

Naujausia šiuo metu DEUS komplektacija, kurioje yra valdymo pultas - vartotojas turi visas valdymo galimybes, kompaktinės belaidės ausinės, kuriomis puikiai girdimas prietaisas, vasarą ausims nekaršta ir neprakaituoja, taip pat girdimi aplinkos garsai ir 22cm (9") DD tipo superaukštadažnė paieškos ritė. Ši ritė pasirodė 2017 metų pavasarį, tai ritė, kurios specializacija užterštos geležimi vietovės, ploni ir smulkūs juvelyrikos dirbiniai, aukso papuošalai, jinai dirba 15kHz, 30kHz ir 55kHz dažniais, tokių dažnių konkurentų sutikti nėra lengva. Ritės akumuliatorius - didesnės talpos ir lengvai keičiamas. Kaip ir visose kitose DEUS komplektacijose - visi ryšiai tarp blokų yra balaidžiai, pats metalo detektorius yra ypatingai lengas - rankoje laikomas svoris nesieka net 1kg! Visi blokai yra aprūpinti Li-Po tipo akumuliatoriais, kuriems suteikiama 2 metų garantija, nepriklausomai nuo įkrovimų skaičiaus. Įsigijus šią komplektaciją greitai ir nebrangiai galima susikomplektuoti antrą DEUS prietaisą. Jums tereikia papildomo DEUS rėmo ir pasirinkti vieną iš pageidaujamų DEUS ričių, jei antrąjį prietaisą naudos kitas žmogus, dar bus reikalingas buitinis, kroviklis, kuris krauna iš 220V tinklo arba automobilinis kroviklis, jei daug keliaujate automobiliu ir jūs jau turite 2 DEUS: Pirmojo ritė lieka susieta su tarkim valdymo pultu, o belaidės ausinės susiejamos su naująja rite. Ši procedūra užtruks ne ilgiau poros minučių.

XP DEUS tapo profesionalių ieškotojų svarbiausiu ir pagrindiniu paieškos įrankiu. IĮ "Tesora" - oficialus XP atstovas Lietuvoje ir vienas seniausių XP platintojų Europoje. Mūsų sandėlyje yra visi reikiami priedai ir atsarginės detalės, klientams sugedę prietaiso mazgai keičiami analogiškais iš karto, vos pristačius neveikiantį mazgą į mūsų ofisą. DEUS turi iškirtinę - net 5 metų garantiją, taip pat 2 metų garantiją akumuliatoriams. To negali pasiūlyti nė vienas konkuruojantis gamintojas Lietuvoje.

XP DEUS yra lengvai pritaikomas prie ieškotojo poreikių prietaisas - akimirksniu keičiant rites, naudojant priedus galima ieškoti po vandeniu, įvairiai pritaikyti belaides ausines. Norėdami dirbti ekstremaliai užterštose vietose rinkitės  ir pagrindinė užduotis bet kokiais kaštais surinkti spalvotus signalus, jums reikalinga elipsės formos 5x10" superaukštadažnė ritė. Paiešką itin palengvins ir pagreitins apsaugotas nuo vandens ir susiejamas su DEUS naujas XP MI-6 pinpointeris.

Prisijunkite prie pažangiausio pasaulyje metalo detektoriaus naudotojų būrio!

v5,2 programinė versija.


Jei norite, kad prietaiso meniu būtų ne lietuvių kalba - prieš darydami užsakymą susisiekite su mumim.


5 metų garantija elektronikai ir 2 metų garantija akumuliatoriams!

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

XP DEUS pilnas komplektas su 22cm superaukštadažne rite

  • 1,219.99€

  • Be PVM: 1,008.26€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

XP DEUS pulto silikoninė apsauga

XP DEUS pulto silikoninė apsauga

Skaidri apsauga jūsų detektoriaus pultui, šią apsaiugą galima naudoti ir kada pultas pritvirtintas p..

14.00€ Be PVM: 11.57€

XP DEUS povandeninis apsauginis dėklas

XP DEUS povandeninis apsauginis dėklas

Hermetizuotas dėklas valdymo pultui arba ausinių blokui. Dėkle yra  įlietas kabelis su kištuku, kuri..

15.00€ Be PVM: 12.40€

Žymos: xp, DEUS, 22cm, superaukštadažnis